TRKTYD’nin YENİ YÖNETİM KURULU SEÇİLDİ.

Türkiye Kentsel Tesis Yönetim Derneği’nin (TRKTYD) Eylül 2021 tarihinde Ankara Kızılcahamam’ da düzenlenen Olağanüstü Genel Kurulu’nda 2019 yılından beri Kurucu Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini sürdüren Suat Sandalcı yeniden başkan olarak seçildi. Yeni Yönetim Kurulu aşağıdaki şekilde Olağan Üstü Genel Kurul’a katılan üyelerin oy birliği ile kabul edildi.

TRKTYD Yeni Yönetim Kuruluna 13 asil 7 yedek Yönetim Kurulu üyesi belirlenirken, Yönetim Kurulu Başkanlığı’na Suat Sandalcı , Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığına da Umut TUĞSAVUL, Doğukan KESKİN, Selçuk İNCE seçildi.

TRKTYD’nin Yeni Yönetim Kurulu Aşağıdaki isimlerden oluşuyor.

Genel Başkan: Suat SANDALCI
Genel Başkan Yardımcıları: Umut TUĞSAVUL, Doğukan KESKİN, Selçuk İNCE
Yönetim Kurulu Asil Üyeler: Cihan KALELİ, Süleyman GÖRENEKLİ, Ahmet Fikret YORGUN, Temel Kazım ELADAĞ, Akif IŞIK, Ahmet ERZURUM, İbrahim KADIOĞLU, Cemil YILDIRIM, Hülya AYVALIOĞLU
Yönetim Kurulu Yedek Üyeler: Hasan ÖZTÜRK, Birkan İPOĞLU, Volkan YEŞİLYURT, Serdar ÇELENK, Metin KOCA, Ümit TEKNECİ, Deniz TOPÇU
Denetim Kurulu Asil Üyeler: Abumüslim Bazkır, Namık İskender ve Sefa Varlık
Denetim Kurulu Yedek Üyeler: Davut ÖKSÜZ, Hasan ÇİMEN, Yeliz TURANLIGİL

Bir önceki yazımız olan Happy Construction Events başlıklı makalemizde değer katmak, doğru soruyu sormak ve gelişim hakkında bilgiler verilmektedir.

TRKTYD Yeni Yönetim Kurulu Seçildi
Okumak İsteyeceğini Düşünüyorum  Profesyonel Tesis Yönetimi ve Elektronik Güvenlik Sistemleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x Logo: Shield Security
Bu site
Shield Security tarafından korunuyor →