Bir firma kurulurken ve sonrasında her zaman reklam materyallerine ihtiyacı vardır. Kartvizit’inden Tabela’sına kadar gerekli tüm basılı ve görsel reklamı yaptırmak zorundadır. Özellikle iş yeri girişine yapılan tabela çok önemlidir. Firmanın logosu ve telefon numaraları olan levha yani tabela çok önemlidir. Tamamen firmanın prestijini sergilemektedir. İyi tasarlanmamış bir tabela veya Reklam ürünleri istenildiği ölçüde artısı olmaz. Bunun için özellikle tasarımlar çok iyi ve göz alıcı, sıra dışı olmalı. İnsanların ilgisini çekebilmeli ve ulaşılması istenilen kitleye ulaştırmalıdır.  Öncelikle istenilen ürün için tasarım yapılır ve bu tasarımı sizlere sunarız. Sizin beğenmeniz doğrultusunda bu tasarı üzerinde insanların ilgisini çekebilecek görsel oynamalar yaparak tasarımı tamamlarız. Bundan sonra üretim aşamasına geçilir. Üretim aşaması bittikten sonra Tabela nereye asılacaksa montajı yapılır.

Tabela olmayan dükkan veya iş yerleri ne olduğu belli olmaz ve kendisini yani firmayı anlatamaz ne firması olduğu insanlar tarafından bilinmez. Bunun için bir iş yerinin kesinlikle ilk yaptıracağı reklam malzemesi tabela olmalıdır. Çünkü görsel olarak insanların ilk bakacağı yer o iş yerinin tabelasıdır.

Bir önceki yazımız olan Reklam Ajansları ve Yaratıcılık başlıklı makalemizde reklam ajansı, reklamcı ve yaratıcı reklam ajansı hakkında bilgiler verilmektedir

Bir önceki yazımız olan Reklam Ajansları ve Yaratıcılık başlıklı makalemizde reklam ajansı, reklam ajansında yaratıcılık ve reklamcı hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam ve Tabelanın Önemi
Okumak İsteyeceğini Düşünüyorum  Tabela Yaptırırken Dikkat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x Logo: Shield Security
Bu site
Shield Security tarafından korunuyor →