Boyut Güvenlik Teknolojileri ve Dış Ticaret Ltd. Şti. ile ilgili Hizmetix Dergisi Mart 2019 sayısında yayınlanan yazım…

-Öncelikle Boyut Güvenlik’in hikâyesini sizin ağzınızdan kısaca öğrenebilir miyiz?

Boyut Güvenlik Teknolojileri  Elektronik Güvenlik ve Kontrol Sistemleri konusunda faaliyet göstermek üzere 20 sene önce ticari hayatına adım atmıştır. Geride bıraktığımız bu sürede bir çok büyük projeye imza atmış ve ülkemizin önde gelen proje firmalarından biri olmayı başarmıştır. 2009 yılından itibaren X-Ray Cihazları, Üst Arama Dedektörleri, Bomba ve Sıvı Patlayıcı Tespit Cihazları ve Araç Altı Tarama Sistemleri gibi ürünlerin distribütörlüklerini yapmaktadır. Marka yönetimine vermiş olduğu önemi son 10 yıl içerisinde yurt dışı ve yurt içi 20’ye yakın fuara katılarak göstermiş ve pazarda ciddi bir yer edinmiştir. 2018 yılında uzmanlıklarını şirketler arası ayrıştırma kararı alarak Grup şirket modeline geçen firmamız Boyut Şirketler Grubu olarak ticari hayatına devam etmektedir.

-Çözümleriniz hakkında bilgi verebilir misiniz? Güvenlik sektörüne ne tür çözümlerle hizmet veriyorsunuz?

“BOYUT” elektronik güvenliğin tüm alanlarında müşterilerine ürün tedarik edebilmekte ve hizmet sunabilmektedir. Grup şirketlerinden Boyut Güvenlik X-Ray Cihazları, Kapı Dedektörleri ve Güvenlik Bariyerleri ile ilgili keşif, projelendirme, entegrasyon, teknik servis, bakım ve onarım hizmetleri vermektedir.

Boyut Savunma Çevre Güvenlik Sistemleri, IP ve AHD Kamera Sistemleri, Akıllı Analiz ve Video Çözümleri, Yangın İhbar ve Söndürme Sistemleri, Acil Anons ve Seslendirme Sistemleri, Profesyonel Ses ve Görüntü Sistemi, Hemşire Çağrı Sistemleri, Intercom Sistemleri, Turnikeli Geçiş Kontrol ve Bariyer Sistemleri, HGS-OGS ve Plaka Tanıma Sistemleri, Kartlı Geçiş ve Parmak İzi Kontrol Sistemleri ve PDKS ürünlerini, ayrıca bu alanlarda keşif, projelendirme, entegrasyon, teknik servis, bakım ve onarım hizmetlerini sağlamaktadır.

Grup Şirketlerimizin en genç üyesi olan Boyut Alarm ise Hırsız Alarm Sistemleri alanında faaliyet göstermektedir. Bireysel ve Kurumsal kullanıcılara Kiralama ve Satın Alma seçenekleri ile Hırsız Alarm Sistemi ürünlerini sunmaktadır. Boyut Alarm aynı zamanda Alarm Haber Alma Merkezi ile 7/24 Alarm Takip Hizmeti sunmaktadır.

Okumak İsteyeceğini Düşünüyorum  Boyut Güvenlik

-Boyut Güvenlik’i sektörde farklı kılan özellikleri nelerdir?

Boyut Güvenlik Elektronik Güvenlik ve Kontrol sistemleri konusunda son teknolojiyi, müşterilerine en kaliteli ürün ve hizmet anlayışıyla sunmak ve müşteri memnuniyetini daima ön planda tutarak ülkenin önde gelen firmalarından biri olmak Vizyonu ile yola çıkmış, kaliteli hizmet ve uygun fiyat politikasından vazgeçmeyerek müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlama Misyonu taşımaktadır.

Boyut Güvenlik keşif aşamasında, müşterilerinin fikir ve isteklerini dikkate alarak güvenlikten ödün vermeden en doğru projeyi ve alternatif çözümleri sunmaktadır. Keşif sonrasında hızlı bütçelendirme, hızlı montaj ve servis, samimi kurumsallık ve güvene dayalı ticaret anlayışını kendine başarının anahtarı olarak prensip edinmiştir.

Son olarak şunu belirtmek isterim ki felsefemiz  ‘’Başarıya giden yolda daha iyisini yapmak için kendimize meydan okumak‘’ olmuştur.

-Bayilikle ilgili çalışmalarınız hakkında bilgi alabilir miyiz? Bayilik almak isteyenlerden istediğiniz şartlar nelerdir?

Tabiki ama öncelikle şunu düzeltmeliyim ki biz birlikte çalıştığımız firmaları Bayimiz olarak değil, Çözüm Ortağımız olarak görüyoruz. Belki de kendi alanımızda başarıya ulaşmamızın en büyük sebebi olmuştur.

Türkiye genelinde 81 ilimizde ve Ortadoğuda Irak, Libya, Suriye, Mısır’da, Türki Cumhuriyetlerde Türkmenistan, Azerbeycan, Ermenistan, Gürcistan’da, Afrikada Fas, Tunus, Nijer, Gabon ve Moritanya’da olmak üzere Türkiye ve Dünyada yaklaşık 300 çözüm ortağımız bulunmaktadır. Bu organizasyonumuz her geçen gün hızla büyümekte.

Bizim bayilik de bir ticari şartımız yok. Karşılıklı kazanç sağlamak isteyen, uzun yıllar güvene dayalı bir proje ortaklığı içinde olmak isteyen ve ilkeli duruşu olan tüm firmalar ile çalışmaktan memnuniyet duyuyoruz.

Bir önceki yazımız olan Boyut Savunma başlıklı makalemizde boyut alarm, boyut güvenlik ve boyut savunma hakkında bilgiler verilmektedir.

Boyut Güvenlik
Etiketlendi:         

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x Logo: Shield Security
Bu site
Shield Security tarafından korunuyor →