Hizmetix Dergisi Aralık 2019 Röportajım

  • Öncelikle sizi tanıyabilir miyiz?
  • Boyut Güvenlik Teknolojileri elektronik güvenlik ve geçiş kontrol sistemleri konusunda faaliyet göstermek üzere yaklaşık 20 sene önce ticari hayatına adım atmıştır. Geride bıraktığımız bu 20 senede bir çok büyük projenin güvenlik ürünlerinin tedarikçisi olmuş, bayileriyle birlikte bir çok büyük projeye imza atmıştır ve ülkemizin önde gelen tedarikçi firmalarından biri olmayı başarmıştır. 2009 yılından itibaren X-Ray Cihazları, Üst arama Dedektörleri, Bomba Tespit Cihazları, Sıvı patlayıcı, Araç altı tarama sistemleri ve Geçiş kontrol ve alarm sistemleri ürünlerin Türkiye Distribütörlüklerini yapmaktadır. Marka yönetimine vermiş olduğu önemin bir göstergesi olarak da son 10 yıl içerisinde yurt dışı ve yurt içi 20’ye yakın fuara katılarak pazarda ciddi bir yer edinmiştir.

Boyut Güvenlik Teknolojileri, tüm elektronik güvenlik çözüm ve ürünlerini tek çatı altında toplayabilen ve ihtiyaç duyulan her alanda müşterilerine sunabilen bir altyapıya sahiptir.

  • 2019 yılı Boyut Güvenlik için  nasıl geçti?
  • 2019 yılı ülkemiz için her ne kadar zor bir yıl olsa da Boyut Güvenlik için çok hareketli ve başarılı bir yıldı. Ülkemizin en önemli kurumlarının büyük ihalelerini alarak çok güzel projelere imza attığımız bir yıl oldu. 2019’da hedeflerimizi daha yukarı taşımak ve distribütör olarak ürün yelpazemizi genişletmek, bu sayede Elektronik Güvenlik ve Geçiş Kontrol Ürünlerinde Ana Tedarikçi olabilmek adına çalışmalarımıza hız verdik. Boyut Güvenlik olarak X Ray ve Üst Arama Dedektörlerinde uzun yıllardır pazar payı en büyük firma olarak çalışıyoruz. 2019’da Dünya lideri Hikvision’ın ACCESS Control ve Kablolu / Kablosuz Alarm Sistemleri Distribütörlük anlaşmalarını imzalayıp ürünleri de hızlıca pazara sunarak Access Control ürünleri ile ilgili güzel bir başlangıç yaptık. Bir taraftan da Geçiş Kontrol Sistemlerinde tamamlayıcı diğer ürünleri bünyemize kattık.
Okumak İsteyeceğini Düşünüyorum  Boyut Savunma Teknolojileri

Partnerlerimiz için Plaka Tanıma, Access Control, PDKS, Yemekhane Takip, Ziyaretçi Takip, Öğrenci Takip ve Denetimli Serbetlik Hükümlüleri takip yazılımları gibi özel yazılım çözümlerimizi hazır hale getirdik. Bosna, Libya, Irak, Özbekistan, Kazakistan, Gürcistan gibi ülkelere ihracatlar yaparak bir çok projeye X Ray, Araç Altı tarama sistemleri ve üst arama dedektörü gibi ürünlerimizi verdik.

  • 2020 hedefleriniz nelerdir?

2020’de ilk olarak Türkiye’de Elektronik Güvenlik ve Geçiş Kontrol Sistemleri ürünlerinde ana tedarikçilerden birisi olmayı hedefliyoruz. Bunun için ürün yelpazemizi ve kadromuzu genişleteceğiz. Bu doğrultuda İstanbul Merkez ve Ankara Ofislerimize ilave olarak İzmir, Antalya, Adana, Samsun ofislerimizi açmayı planlıyoruz. Hikvison Alarm Sistemlerinin Türkiye’deki ilk Distribütörü olarak ülke genelinde Stratejik partner ve çözüm ortaklarımıza HIKVISION Kablolu ve Kablosuz Alarm Sistemlerini sunacağız. X Ray pazarında ki payımızı büyütmek ve bir taraftan da komşu ülkelere daha yüksek hacimli ihracatlar yapmak istiyoruz.

2020 yılı bizim için Geçiş Kontrol Sistemlerinde ürün tedariğinde tek adres olmak ve iş ortaklarımızla beraber Hikvison markası ile büyük projelere imza atacağımız bir yıl olacak. Tüm faaliyetlerimizi ve yeniliklerimizi duyurmak için 2020’de de Ankara ISAF EXCLUSIVE  ve İstanbul  ISAF fuarlarında her zamanki gibi yerimizi alacağız.

Bir önceki yazımız olan Boyut Güvenlik başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

2019 Biterken

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x Logo: Shield Security
Bu site
Shield Security tarafından korunuyor →